Nabídka ubytování

     Galerie multimedií

     Zápisník cestovatele

     Mapa

     Novinky

     Praktické informace

     Ke stažení

     Infolinka
 

CZE  |   ENG  |   POL  |   RUS  
homepage » Zajímavá místa » Zlín – město sportu

Zlín – město sportuOnline webkamera

Město: Zlín

Chcete si dobře zasportovat? Přijeďte do Zlína a využijte nabídky zdejších sportovních areálů, podobně jako spousty rekreačních i vrcholových sportovců a týmů. Najdete tu sportovní haly pro míčové hry, bazény, tenisový areál, fotbalový komplex, golfové hřiště i několik fitcenter.

Sportovní areál Zelené nabízí iIdeální zázemí pro tréninkové kempy sportovních kolektivů v klidné části města. Samozřejmostí je kompletní servis pro profesionály i amatéry. Základem je moderní sportovní hala pro míčové sporty spojená s ubytovnou, koupalištěm a venkovními hřišti. Sportovní hala pro basketbal, volejbal, hru boccia. Venkovní hřiště – plážový volejbal (2 hřiště), tři univerzální hřiště s umělým povrchem (házená, košíková, volejbal, tenis) atletický ovál (tři dráhy, čtyřproudá rovinka, sektor pro vrh koulí, dvě doskočiště pro skok daleký), osvětlení, betonová plocha pro skateboard, dětské hřiště.
Návštěvníci koupaliště Zelené mohou využívat bazén s temperovanou vodou, tobogán, dvě skluzavky, dětský bazén a relaxační bazén, dětské hřiště, odpočinek, relaxace, občerstvení, restauraci, posilovnu, masáže, saunu a ubytovnu.
Příznivci bílého sportu zde mohou prožít aktivní dovolenou, nebo uspořádat sportovní kemp v tenisovém areálu Vršava. K dispozici zde mají 15 venkovních antukových tenisových kurtů, 2 malé pálkové kurty a cvičnou zed' pro děti a začínající hráče, 2 tenisové haly (celkem 4 dvorce a zázemí), šatny se sprchami a bufet.
Komplex hřišť fotbalového areálu Vršava se nachází v bezprostřední blízkosti lesa s vyznačenými stezkami pro běh, pěší turistiku i cykloturistiku. Zázemí pro fotbal tvoří 2 travnatá hřiště, 1 hřiště s umělým povrchem a osvětlením, písková plocha, šatny se sprchami pro 4 sportovní týmy. Celý areál je v dosahu MHD, jeho součástí je i restaurace a obchody.
Hotel Lázně Kostelec nabízí kromě možností ubytování a stravování bazén s vyhřívanou vodou, golfové hřiště, indoore golf a lázeňské procedury.
V Městských lázních Zlín mají sportovci k dispozici 2 kryté bazény – 50 a 25 metrů, dětský bazén, saunu, masáže, spinning, posilovnu, venkovní koupaliště s temperovanou vodou, dětské brouzdaliště, dětský koutek, hřiště na pétanque, badminton, stolní tenis, šipky a venkovní šachy.

Nejzajímavější místa a akce v okolí

Golfové hřiště Zlín – Lázně Kostelec
Golfové hřiště Zlín – Lázně Kostelec
Zámek Lešná
Zámek Lešná
Zlín – město funkcionalismu a muzeí
Zlín – město funkcionalismu a muzeí
Zoo Zlín-Lešná
Zoo Zlín-Lešná
Barum Czech Rally Zlín
Barum Czech Rally Zlín
Zlín Film Festival
Zlín Film Festival

Chtěli byste, abychom toto místo zahrnuli
do Vašeho programu? Napište nám, prosím!

Moravská zastavení na jantarové stezce

Moravská zastavení na jantarové stezce

Osmidenní poznávací program Vás zavede do nejkrásnějších míst na Moravské jantarové stezce. Prohlédnete si jeskyně…...


Firemní setkání na Zlínsku

Hostýnské vrchy pro milovníky přírody

Kongres ve Zlíně

Prožijte Barum Rally Zlín

S dětmi na filmový festival do Zlína

Sportovní soustředění na Zlínsku

Víkend pro seniory ve Zlíně

Víkendové zážitky na Zlínsku
Informace pro partnery
a cestovní kanceláře
  POČASÍ   WEBKAMERY

Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme na Infolince Moravské jantarové stezky

+420 519 512 202 info@ambertravel.cz

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
a Zlínským krajem www.vychodni-morava.cz

created by