Nabídka ubytování

     Galerie multimedií

     Zápisník cestovatele

     Mapa

     Novinky

     Praktické informace

     Ke stažení

     Infolinka
 

CZE  |   ENG  |   POL  |   RUS  
homepage » Inspirativní programy » Týden pro seniory v Lednici

Týden pro seniory v Lednici

Místo pobytu: Lednice

Délka pobytu: vícedenní

Místo přírodních krás a pohádkových zámků Vám nabízí nový lázeňský areál. Lázeňský dům Perla je moderní rehabilitační zařízení v těsné blízkosti zámecké zahrady poskytuje komplexní léčebné a rehabilitační služby, využívající účinků přírodní jodobromové minerální vody, která blahodárně působí na pohybový a oběhový systém, na neurologické nemoci, ale i na gynekologické potíže a stavy po popáleninách.

Lázně nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s příslušenstvím s celkovou kapacitou 80 lůžek. Hosté mají k dispozici restauraci, kavárnu s venkovní terasou, zasedací místnost pro 40 osob, internetový koutek, klimatizovanou tělocvičnu, fitcentrum, saunu a bazén s vířivkou a protiproudem. Bezbariérový přístup je zabezpečen do všech částí budovy. Nádherné lázeňské prostředí, příjemný personál a blahodárné účinky minerální vody určitě uspokojí i náročnější klientelu.


Nejzajímavější místa a aktivity v rámci programu

Lednice – lázně
Lednice – lázně
Lednicko-valtický areál
Lednicko-valtický areál
Podrobný itinerář programu

1. den

  • příjezd do Lednice, ubytování
  • délka pobytu: 8 dní, 7 nocí, pobyt je zahájen obědem (plná penze), večeří (polopenze) a ukončen snídaní.
  • ubytování: dvoulůžkové pokoje s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
  • služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna

2.–6. den

  • Léčebný program zahrnuje: cílené lékařské vyšetření, 2x jodobromová koupel, 2x skupinový tělocvik v bazénu, 2x perličková koupel, 2x klasická masáž částečná, 3x peloidní zábal, 2x laser-scanner
  • Možnost půldenních nebo celodenních výletů do Lednicko-valtického areálu. Liechtensteinové, někdejší majitelé zdejšího panství, za pomoci předních evropských architektů, umělců a zahradníků dokázali skloubit přírodní skvosty s lidskými výtvory. Na ploše téměř 200 q km tak od konce osmnáctého do poloviny devatenáctého století vznikalo unikátní umělecké dílo v podobě přírodního parku, jemuž vévodí zámky v Lednici a Valticích. Lednicko-valtický areál je považován za nejrozsáhlejší celek komponované krajiny v Evropě a pravděpodobně i na světě. Kulturní krajina, nazývaná „Zahradou Evropy“, je unikátní dílo spojující v sobě přírodní a architektonické krásy.

7. den

  • ukončení programu a odjezd
Doplňující informace k programu

Vhodné období pro realizaci programu: celoročně

Doporučená velikost skupiny: 1-10 osob

Cena programu: Jedná se o inspirativní program. Konkrétní cenu Vám rádi zašleme na základě podrobnější specifikace Vašich požadavků na ubytování, velikost skupiny a další služby. Pro popis Vašich požadavků na program využijte, prosím, formulář v sekci Programy na přání.

Další tipy
Pokud si tento pobyt objednáte na hlavní sezonu jako dvanáctidenní, získáte den navíc zdarma (1x ubytování, 1x polopenze, 1x klasická masáž částečná).

Vybrali jste si program a chcete jej upravit nebo poradit   
s vhodným ubytováním? Napište nám, rádi vám poradíme!   
Zajímají vás další programy? Podívejte se...
Advent na Valašsku    Blues v podhůří Jeseníků    Církevní památky a poutní místa    Do Uherského Hradiště na Letní filmovou školu    Dovolená s dětmi na Luhačovicku    Firemní setkání na Zlínsku    Golf na Olomoucku    Golf na Ostravsku    Golf na Rožnovsku    Hostýnské vrchy pro milovníky přírody    Hrady a zámky východní Moravy    Jaro na Hané    Jednání na Valašsku po celý rok    Jednání v zámeckých a historických prostorech    Jeseníky pro milovníky přírody    Konference ve slovácké Redutě    Kongres a wellness v Luhačovicích    Kongres na zámku v Mikulově    Kongres ve Zlíně    Krajinou romantiků na kole    Letní dovolená na Luhačovicku    Liptálské slavnosti roztančí i Vás    Luhačovice ve znamení houslových kurzů V. Hudečka    Lyžovačka ve Velkých Karlovicích    Moravská zastavení na jantarové stezce    Na golf do Slavkova    Na Pálavské vinobraní do Mikulova    Na prodloužený víkend za Slováckými slavnostmi vína    Národní pouť na Velehradě    Nejen pivní toulky Moravou    Nejkrásnější místa v srdci Evropy    Poklady UNESCO mezi Vídní a Krakovem    Pozvánka na vizovické trnkobraní    Pro gurmány a milovníky vín    Prodloužený víkend v Beskydech    Prožijte Barum Rally Zlín    Přijeďte na Rožnovskou valašku    Přírodou Vizovických vrchů    Putování za moravskými víny na kole    Rekondiční pobyt v Jeseníkách pro firemní klientelu    S dětmi na filmový festival do Zlína    Setkání pod buchlovskými kopci    Silvestrovský pobyt na valašských horách    Sportovní soustředění na Zlínsku    Týden pro seniory v Lednici    Ve víru folklorního festivalu ve Strážnici     Velikonoční dny na Valašsku    Víkend na Ostravsku    Víkend pro seniory ve Zlíně    Víkend v Lednicko-valtickém areálu    Víkend v Poodří    Víkend v Těšínském Slezsku    Víkendové zážitky na Hané    Víkendové zážitky na Slovácku    Víkendové zážitky na Valašsku    Víkendové zážitky na Zlínsku    Vzhůru na Festival Colours of Ostrava    Za hudbou na festival do Kroměříže    Za mistry řemesel    Za slováckým králem aneb jízda králů    Za uměním i mohutnými strážci jantarové stezky    Zažijte Ignis Brunensis    Znojemské vinobraní nejen pro milovníky vína    


 

Informace pro partnery
a cestovní kanceláře
  POČASÍ   WEBKAMERY

Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme na Infolince Moravské jantarové stezky

+420 519 512 202 info@ambertravel.cz
  Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
a Zlínským krajem www.vychodni-morava.cz
created by