Nabídka ubytování

     Galerie multimedií

     Zápisník cestovatele

     Mapa

     Novinky

     Praktické informace

     Ke stažení

     Infolinka
 

CZE  |   ENG  |   POL  |   RUS  
homepage » Inspirativní programy » Dovolená s dětmi na Luhačovicku

Dovolená s dětmi na Luhačovicku

Místo pobytu: Slavičín

Délka pobytu: vícedenní

Pro rodiny s dětmi máme tip na příjemně prožitou dovolenou na Luhačovicku. Navštívíte snad nejkrásnější ZOO u nás, budete bydlet na venkově v čistém prostředí malebného Luhačovicka, na pomezí mezi Bílými Karpaty a Javorníky.

Příjemné chvíle strávíte také při procházkách po lázeňském městě Luhačovice a v okolí Luhačovické přehrady. Děti se vyřádí v aquaparku v Uherském Brodě a na unikátních dřevěných atrakcích, které jsou pro ně vyrobeny v Pivečkově lesoparku.


Nejzajímavější místa a aktivity v rámci programu

Bílé Karpaty
Bílé Karpaty
Luhačovice – lázně
Luhačovice – lázně
Zámek Lešná
Zámek Lešná
Zoo Zlín-Lešná
Zoo Zlín-Lešná
Podrobný itinerář programu

1. den

 • ZOO Zlín - zámek a zoologická zahrada Zlín patří mezi nejkrásnější místa celé Moravy. Při návštěvě zlínské ZOO doporučujeme pozorně projít všechny jedinečné pavilony a expozice.
 • Lešenský zámek, zámecký park a určitě si nenechat ujít komentované krmení zvířat
 • příjezd do Slavičína, Rudimova nebo Hostětína, ubytování v soukromí – většinou rodinné domy se zahradou a kuchyňkou - klienti mají možnost si sami připravit pokrmy z domácích surovin

2. den

 • Slavičín - časně ráno do lesa na hřiby
 • prohlídka Městského muzea ve Slavičíně (archeologické sbírky, dokumenty z historie města, letecké bitvě z roku 1944, řemesla ...)
 • příprava houbové polévky a jiných pokrmů z hub
 • odpočinek u vody (koupaliště ve Slavičíně, plavání, opalování)
 • večerní turnaj v bowlingu

3. den

 • Luhačovice - prohlídka největších a nejstarších moravských lázní s volně přístupnými prameny a kolonádou, možnost nákupu suvenýrů, lázeňských oplatků aj., secesní stavby architekta Dušana Jurkoviče inspirované valašskou lidovou architekturou, možnost ochutnat nejznámější prameny jako Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného či Sv. Josefa
 • Luhačovická přehrada se nachází v údolí řeky Horní Olšavy asi tři kilometry nad Luhačovicemi, využívá se především pro rekreaci – odpočinek u vody, plavání, půjčování loděk a šlapadel)

4. den

 • procházky a pěší turistika v okolí Slavičína
 • odpoledne v Pivečkově lesoparku ve Slavičíně (park se sochami, dětským hřištěm, kolotočem, studnou, mostem ...)
 • večerní grilování

5. den

 • Uherský Brod - Muzeum Jana Ámose Komenského, pravá Japonská zahrada, část gotických hradeb, Mariánské náměstí s morovým sloupem z 18. století, monumentální barokní dominikánský kostel a klášter Nanebevzetí Panny Marie barokní farní kostel Neposkvrněného početí Panny Marie,
 • exkurze v pivovaru Janáček včetně ochutnávky produktů, pro milovníky vodního živlu je k dispozici Aquapark
 • ukončení pobytu a odjezd
Doplňující informace k programu

Vhodné období pro realizaci programu: jaro, léto, podzim

Doporučená velikost skupiny: 2-15 osob

Cena programu: Jedná se o inspirativní program. Konkrétní cenu Vám rádi zašleme na základě podrobnější specifikace Vašich požadavků na ubytování, velikost skupiny a další služby. Pro popis Vašich požadavků na program využijte, prosím, formulář v sekci Programy na přání.

Další tipy
Lipovské paseky (vyjížďky na koních), koupaliště a bazény ve Slavičíně, Luhačovicích, Uherském Brodě, ve Zlíně-Kostelci a ve Zlíně.

Vybrali jste si program a chcete jej upravit nebo poradit   
s vhodným ubytováním? Napište nám, rádi vám poradíme!   
Zajímají vás další programy? Podívejte se...
Advent na Valašsku    Blues v podhůří Jeseníků    Církevní památky a poutní místa    Do Uherského Hradiště na Letní filmovou školu    Dovolená s dětmi na Luhačovicku    Firemní setkání na Zlínsku    Golf na Olomoucku    Golf na Ostravsku    Golf na Rožnovsku    Hostýnské vrchy pro milovníky přírody    Hrady a zámky východní Moravy    Jaro na Hané    Jednání na Valašsku po celý rok    Jednání v zámeckých a historických prostorech    Jeseníky pro milovníky přírody    Konference ve slovácké Redutě    Kongres a wellness v Luhačovicích    Kongres na zámku v Mikulově    Kongres ve Zlíně    Krajinou romantiků na kole    Letní dovolená na Luhačovicku    Liptálské slavnosti roztančí i Vás    Luhačovice ve znamení houslových kurzů V. Hudečka    Lyžovačka ve Velkých Karlovicích    Moravská zastavení na jantarové stezce    Na golf do Slavkova    Na Pálavské vinobraní do Mikulova    Na prodloužený víkend za Slováckými slavnostmi vína    Národní pouť na Velehradě    Nejen pivní toulky Moravou    Nejkrásnější místa v srdci Evropy    Poklady UNESCO mezi Vídní a Krakovem    Pozvánka na vizovické trnkobraní    Pro gurmány a milovníky vín    Prodloužený víkend v Beskydech    Prožijte Barum Rally Zlín    Přijeďte na Rožnovskou valašku    Přírodou Vizovických vrchů    Putování za moravskými víny na kole    Rekondiční pobyt v Jeseníkách pro firemní klientelu    S dětmi na filmový festival do Zlína    Setkání pod buchlovskými kopci    Silvestrovský pobyt na valašských horách    Sportovní soustředění na Zlínsku    Týden pro seniory v Lednici    Ve víru folklorního festivalu ve Strážnici     Velikonoční dny na Valašsku    Víkend na Ostravsku    Víkend pro seniory ve Zlíně    Víkend v Lednicko-valtickém areálu    Víkend v Poodří    Víkend v Těšínském Slezsku    Víkendové zážitky na Hané    Víkendové zážitky na Slovácku    Víkendové zážitky na Valašsku    Víkendové zážitky na Zlínsku    Vzhůru na Festival Colours of Ostrava    Za hudbou na festival do Kroměříže    Za mistry řemesel    Za slováckým králem aneb jízda králů    Za uměním i mohutnými strážci jantarové stezky    Zažijte Ignis Brunensis    Znojemské vinobraní nejen pro milovníky vína    

Hotel Palace

Hotel Palace

Komfortní čtyřhvězdičkový lázeňský hotel je dominantou Luhačovic. Ideální poloha, tradiční pohostinno...
Počet pokojů 138 Počet lůžek 226

Wellness hotel Rezidence Ambra

Wellness hotel Rezidence Ambra

Wellnes hotel Rezidence Ambra je moderně vybavené zařízení s celoročním provozem, které nabízí kvalitní ...
Počet pokojů 47 Počet lůžek 90

Orea Hotel Fontána

Orea Hotel Fontána

Hotel je umístěn na okraji lázní Luhačovice na dosah rekreační přehradní nádrže, v údolí říčky Olš...
Počet pokojů 129 Počet lůžek 260


 

Informace pro partnery
a cestovní kanceláře
  POČASÍ   WEBKAMERY

Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme na Infolince Moravské jantarové stezky

+420 519 512 202 info@ambertravel.cz
  Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
a Zlínským krajem www.vychodni-morava.cz
created by