Nabídka ubytování

     Galerie multimedií

     Zápisník cestovatele

     Mapa

     Novinky

     Praktické informace

     Ke stažení

     Infolinka
 

CZE  |   ENG  |   POL  |   RUS  
homepage » Inspirativní programy » Golf na Olomoucku

Golf na Olomoucku


Místo pobytu: Olomouc

Délka pobytu: víkendový

Pokud máte rádi kopcovitá náročná golfová hřiště s řadou překážek v krásném přírodním prostředí, ale přesto nedaleko historického centra s bohatým kulturním a společenským životem a kvalitními službami, pak budete na Olomoucku spokojeni.

Zážitek z hry můžete obohatit prohlídkou olomouckých památek, včele s barokním sloupem Nejsvětější trojice a kašnami zapsanými na seznamu světového dědictví UNESCO. Jiným zajímavým cílem může být nedaleký Svatý Kopeček, významné poutní místo i krásná zoologická zahrada stojí za návštěvu. V širším okolí ale čekají další skvosty, jako jsou zámky v Náměšti, Tovačově nebo hrady Bouzov a Šternberk.


Nejzajímavější místa a aktivity v rámci programu

Golf Club Olomouc
Golf Club Olomouc
Olomouc – Trojiční sloup a kašny
Olomouc – Trojiční sloup a kašny
Svatý Kopeček
Svatý Kopeček
Podrobný itinerář programu

1. den

  • příjezd do Olomouce, ubytování
  • prohlídka Olomouce a jeho pamětihodností (barokní sloup Nejsvětější Trojice je zapsán na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO)

2. den

  • celodenní program na golfovém hřišti

3. den

  • prohlídka Poutního areálu na Svatém Kopečku s bazilikou Minor Navštívení Panny Marie a zoologické zahrady
  • ukončení pobytu
Doplňující informace k programu

Vhodné období pro realizaci programu: jaro, léto, podzim

Doporučená velikost skupiny: 2-15 osob

Cena programu: Jedná se o inspirativní program. Konkrétní cenu Vám rádi zašleme na základě podrobnější specifikace Vašich požadavků na ubytování, velikost skupiny a další služby. Pro popis Vašich požadavků na program využijte, prosím, formulář v sekci Programy na přání.

Další tipy
Další golfové hřiště poblíž: • Golfový klub Radíkov je členem ČGF od 1. března 2003. Zatím je v provozu driving range a devět provizorních jamek par 60 se zimními greeny. Hřiště je veřejné, v klubovně je občerstvení a půjčovna holí. Areál se nachází na okraji Oderských vrchů v obci Radíkov, 8 km od Hranic a nabízí panoramatické výhledy na Beskydy a Hostýnské hory.

Vybrali jste si program a chcete jej upravit nebo poradit   
s vhodným ubytováním? Napište nám, rádi vám poradíme!   
Zajímají vás další programy? Podívejte se...
Advent na Valašsku    Blues v podhůří Jeseníků    Církevní památky a poutní místa    Do Uherského Hradiště na Letní filmovou školu    Dovolená s dětmi na Luhačovicku    Firemní setkání na Zlínsku    Golf na Olomoucku    Golf na Ostravsku    Golf na Rožnovsku    Hostýnské vrchy pro milovníky přírody    Hrady a zámky východní Moravy    Jaro na Hané    Jednání na Valašsku po celý rok    Jednání v zámeckých a historických prostorech    Jeseníky pro milovníky přírody    Konference ve slovácké Redutě    Kongres a wellness v Luhačovicích    Kongres na zámku v Mikulově    Kongres ve Zlíně    Krajinou romantiků na kole    Letní dovolená na Luhačovicku    Liptálské slavnosti roztančí i Vás    Luhačovice ve znamení houslových kurzů V. Hudečka    Lyžovačka ve Velkých Karlovicích    Moravská zastavení na jantarové stezce    Na golf do Slavkova    Na Pálavské vinobraní do Mikulova    Na prodloužený víkend za Slováckými slavnostmi vína    Národní pouť na Velehradě    Nejen pivní toulky Moravou    Nejkrásnější místa v srdci Evropy    Poklady UNESCO mezi Vídní a Krakovem    Pozvánka na vizovické trnkobraní    Pro gurmány a milovníky vín    Prodloužený víkend v Beskydech    Prožijte Barum Rally Zlín    Přijeďte na Rožnovskou valašku    Přírodou Vizovických vrchů    Putování za moravskými víny na kole    Rekondiční pobyt v Jeseníkách pro firemní klientelu    S dětmi na filmový festival do Zlína    Setkání pod buchlovskými kopci    Silvestrovský pobyt na valašských horách    Sportovní soustředění na Zlínsku    Týden pro seniory v Lednici    Ve víru folklorního festivalu ve Strážnici     Velikonoční dny na Valašsku    Víkend na Ostravsku    Víkend pro seniory ve Zlíně    Víkend v Lednicko-valtickém areálu    Víkend v Poodří    Víkend v Těšínském Slezsku    Víkendové zážitky na Hané    Víkendové zážitky na Slovácku    Víkendové zážitky na Valašsku    Víkendové zážitky na Zlínsku    Vzhůru na Festival Colours of Ostrava    Za hudbou na festival do Kroměříže    Za mistry řemesel    Za slováckým králem aneb jízda králů    Za uměním i mohutnými strážci jantarové stezky    Zažijte Ignis Brunensis    Znojemské vinobraní nejen pro milovníky vína    

Hotel Alley

Hotel Alley

Business Hotel ALLEY svojí polohou a vybavením poskytuje příjemný pobyt a odpočinek i těm nejnáročnější...
Počet pokojů 30 Počet lůžek 54

Hotel Fit

Hotel Fit

Hotel FIT*** nabízí kvalitní ubytování v regionu střední Moravy a díky nadstandardním službám uspokojí ...
Počet pokojů 75 Počet lůžek 153

Hotel Flora

Hotel Flora

Hotel Flora je moderní desetipatrový hotel s mezinárodní klientelou umístěný v klidové části města Olomo...
Počet pokojů 165 Počet lůžek 332


 

Informace pro partnery
a cestovní kanceláře
  POČASÍ   WEBKAMERY

Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme na Infolince Moravské jantarové stezky

+420 519 512 202 info@ambertravel.cz
  Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
a Zlínským krajem www.vychodni-morava.cz
created by