Nabídka ubytování

     Galerie multimedií

     Zápisník cestovatele

     Mapa

     Novinky

     Praktické informace

     Ke stažení

     Infolinka
 

CZE  |   ENG  |   POL  |   RUS  
homepage » Inspirativní programy » Jednání v zámeckých a historických prostorech

Jednání v zámeckých a historických prostorech

Místo pobytu: Čejkovice

Délka pobytu: vícedenní

Využijte pro svou akci exkluzivní jednací prostory, jaké nabízejí tvrz v Čejkovicích nebo prostory barokního zámku v Miloticích. Jsou zde připraveny kapacity na velké konference i menší firemní a incentivní akce. Zárukou úspěchu Vaší akce pořádané v některém z atraktivních historických prostor je nejen přitažlivá atmosféra místa, ale také špičkové konferenční vybavení a osvědčené i netradiční doprovodné programy.

Třídenní program zahrnuje jednání ve vybraném historickém prostoru a doprovodný program. Součástí jsou také exkurze do blízkého okolí - vinné sklepy Šidleny nebo kulinářská plavba po řece Moravě nebo Baťově kanálu.


Nejzajímavější místa a aktivity v rámci programu

Baťův kanál
Baťův kanál
Zámek Milotice
Zámek Milotice
Podrobný itinerář programu

1. den

  • příjezd a ubytování v Čejkovicích, Kyjově nebo Hodoníně
  • jednání v hotelu Zámek v Čejkovicích nebo na zámku v Miloticích
  • občerstvení, slavnostní večeře s dobovou hudbou a obsluhou v dobových kostýmech

2. den

  • jednání v hotelu Zámek v Čejkovicích nebo na zámku v Miloticích, občerstvení
  • výlet do Dubňan (řízená degustace se sommelierem, prohlídka vinohradů a vinného sklepa, tradiční moravské občerstvení, cimbálová muzika), návrat do hotelu 

3. den

  • Baťův kanál (kulinářská plavba s programem)
  • ukončení pobytu a odjezd
Doplňující informace k programu

Vhodné období pro realizaci programu: celoročně

Doporučená velikost skupiny: 15-40 osob

Cena programu: Jedná se o inspirativní program. Konkrétní cenu Vám rádi zašleme na základě podrobnější specifikace Vašich požadavků na ubytování, velikost skupiny a další služby. Pro popis Vašich požadavků na program využijte, prosím, formulář v sekci Programy na přání.

Vybrali jste si program a chcete jej upravit nebo poradit   
s vhodným ubytováním? Napište nám, rádi vám poradíme!   
Zajímají vás další programy? Podívejte se...
Advent na Valašsku    Blues v podhůří Jeseníků    Církevní památky a poutní místa    Do Uherského Hradiště na Letní filmovou školu    Dovolená s dětmi na Luhačovicku    Firemní setkání na Zlínsku    Golf na Olomoucku    Golf na Ostravsku    Golf na Rožnovsku    Hostýnské vrchy pro milovníky přírody    Hrady a zámky východní Moravy    Jaro na Hané    Jednání na Valašsku po celý rok    Jednání v zámeckých a historických prostorech    Jeseníky pro milovníky přírody    Konference ve slovácké Redutě    Kongres a wellness v Luhačovicích    Kongres na zámku v Mikulově    Kongres ve Zlíně    Krajinou romantiků na kole    Letní dovolená na Luhačovicku    Liptálské slavnosti roztančí i Vás    Luhačovice ve znamení houslových kurzů V. Hudečka    Lyžovačka ve Velkých Karlovicích    Moravská zastavení na jantarové stezce    Na golf do Slavkova    Na Pálavské vinobraní do Mikulova    Na prodloužený víkend za Slováckými slavnostmi vína    Národní pouť na Velehradě    Nejen pivní toulky Moravou    Nejkrásnější místa v srdci Evropy    Poklady UNESCO mezi Vídní a Krakovem    Pozvánka na vizovické trnkobraní    Pro gurmány a milovníky vín    Prodloužený víkend v Beskydech    Prožijte Barum Rally Zlín    Přijeďte na Rožnovskou valašku    Přírodou Vizovických vrchů    Putování za moravskými víny na kole    Rekondiční pobyt v Jeseníkách pro firemní klientelu    S dětmi na filmový festival do Zlína    Setkání pod buchlovskými kopci    Silvestrovský pobyt na valašských horách    Sportovní soustředění na Zlínsku    Týden pro seniory v Lednici    Ve víru folklorního festivalu ve Strážnici     Velikonoční dny na Valašsku    Víkend na Ostravsku    Víkend pro seniory ve Zlíně    Víkend v Lednicko-valtickém areálu    Víkend v Poodří    Víkend v Těšínském Slezsku    Víkendové zážitky na Hané    Víkendové zážitky na Slovácku    Víkendové zážitky na Valašsku    Víkendové zážitky na Zlínsku    Vzhůru na Festival Colours of Ostrava    Za hudbou na festival do Kroměříže    Za mistry řemesel    Za slováckým králem aneb jízda králů    Za uměním i mohutnými strážci jantarové stezky    Zažijte Ignis Brunensis    Znojemské vinobraní nejen pro milovníky vína    

Hotel Panon

Hotel Panon

Moderně zařízený hotel situovaný nedaleko centra města, obklopený atraktivními sportovišti umožňující ...
Počet pokojů 90 Počet lůžek 216

Hotel Club

Hotel Club

Hotel se nachází nedaleko centra města Kyjova, který je známý jako tradiční bašta folklorního a vinařsk...
Počet pokojů 25 Počet lůžek 54


 

Informace pro partnery
a cestovní kanceláře
  POČASÍ   WEBKAMERY

Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme na Infolince Moravské jantarové stezky

+420 519 512 202 info@ambertravel.cz
  Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
a Zlínským krajem www.vychodni-morava.cz
created by