Nabídka ubytování

     Galerie multimedií

     Zápisník cestovatele

     Mapa

     Novinky

     Praktické informace

     Ke stažení

     Infolinka
 

CZE  |   ENG  |   POL  |   RUS  
homepage » Inspirativní programy » Setkání pod buchlovskými kopci

Setkání pod buchlovskými kopci

Místo pobytu: Velehrad

Délka pobytu: vícedenní

Mezi Brnem a Uherským Hradištěm v horském pásmu Chřibů, které vás překvapí bohatstvím přírodních krás a celou řadou zajímavých a památných míst, najdete také kvalitní hotely a penziony se špičkově vybavenými sály a salonky. Prostě ideální místo pro Vaši akci!

Čeká vás příjemný hotel a zajímavý večerní program na hradě Buchlově. Druhý den po skončení jednání jsou pak připraveny relaxační procedury v Buchlovicích-Smraďavce a nebude chybět ani posezení ve vinném sklepě s ochutnávkou vín. Poslední den akce bude ve znamení sportovních aktivit.


Nejzajímavější místa a aktivity v rámci programu

Buchlovice-Smraďavka - lázně
Buchlovice-Smraďavka - lázně
Hrad Buchlov
Hrad Buchlov
Velehradská bazilika Nanebevzetí Panny Marie
Velehradská bazilika Nanebevzetí Panny Marie
Zámek Buchlovice
Zámek Buchlovice
Podrobný itinerář programu

1. den

  • příjezd do Buchlovic nebo Velehradu, ubytování v hotelu, uvítání, večerní prohlídka hradu Buchlova s komponovaných historickým programem a občerstvením

2. den

  • setkání/jednání v hotelovém salonku vybaveném požadovanou technikou, občerstvení
  • odpolední odpočinkově relaxační program v Buchlovicích-Smraďavce (saunování, masáže, masážní a speciální koupele, zábaly, péče o vlasy, ruce i obličej)
  • večerní posezení ve vinném sklepě s ochutnávkou slováckých vín a tradičních specialit místní kuchyně

3. den

  • outdoorové aktivity (doporučujeme jízdu na kole, pěší turistiku přírodním parkem Chřiby, jízdu na koni v Buchlovicích-Smraďavce nebo Břestku, vyhlídkové lety z Kunovic)
  • občerstvení, ukončení akce
Doplňující informace k programu

Vhodné období pro realizaci programu: celoročně

Doporučená velikost skupiny: 20-60 osob

Cena programu: Jedná se o inspirativní program. Konkrétní cenu Vám rádi zašleme na základě podrobnější specifikace Vašich požadavků na ubytování, velikost skupiny a další služby. Pro popis Vašich požadavků na program využijte, prosím, formulář v sekci Programy na přání.

Vybrali jste si program a chcete jej upravit nebo poradit   
s vhodným ubytováním? Napište nám, rádi vám poradíme!   
Zajímají vás další programy? Podívejte se...
Advent na Valašsku    Blues v podhůří Jeseníků    Církevní památky a poutní místa    Do Uherského Hradiště na Letní filmovou školu    Dovolená s dětmi na Luhačovicku    Firemní setkání na Zlínsku    Golf na Olomoucku    Golf na Ostravsku    Golf na Rožnovsku    Hostýnské vrchy pro milovníky přírody    Hrady a zámky východní Moravy    Jaro na Hané    Jednání na Valašsku po celý rok    Jednání v zámeckých a historických prostorech    Jeseníky pro milovníky přírody    Konference ve slovácké Redutě    Kongres a wellness v Luhačovicích    Kongres na zámku v Mikulově    Kongres ve Zlíně    Krajinou romantiků na kole    Letní dovolená na Luhačovicku    Liptálské slavnosti roztančí i Vás    Luhačovice ve znamení houslových kurzů V. Hudečka    Lyžovačka ve Velkých Karlovicích    Moravská zastavení na jantarové stezce    Na golf do Slavkova    Na Pálavské vinobraní do Mikulova    Na prodloužený víkend za Slováckými slavnostmi vína    Národní pouť na Velehradě    Nejen pivní toulky Moravou    Nejkrásnější místa v srdci Evropy    Poklady UNESCO mezi Vídní a Krakovem    Pozvánka na vizovické trnkobraní    Pro gurmány a milovníky vín    Prodloužený víkend v Beskydech    Prožijte Barum Rally Zlín    Přijeďte na Rožnovskou valašku    Přírodou Vizovických vrchů    Putování za moravskými víny na kole    Rekondiční pobyt v Jeseníkách pro firemní klientelu    S dětmi na filmový festival do Zlína    Setkání pod buchlovskými kopci    Silvestrovský pobyt na valašských horách    Sportovní soustředění na Zlínsku    Týden pro seniory v Lednici    Ve víru folklorního festivalu ve Strážnici     Velikonoční dny na Valašsku    Víkend na Ostravsku    Víkend pro seniory ve Zlíně    Víkend v Lednicko-valtickém areálu    Víkend v Poodří    Víkend v Těšínském Slezsku    Víkendové zážitky na Hané    Víkendové zážitky na Slovácku    Víkendové zážitky na Valašsku    Víkendové zážitky na Zlínsku    Vzhůru na Festival Colours of Ostrava    Za hudbou na festival do Kroměříže    Za mistry řemesel    Za slováckým králem aneb jízda králů    Za uměním i mohutnými strážci jantarové stezky    Zažijte Ignis Brunensis    Znojemské vinobraní nejen pro milovníky vína    

Hotel Mlýn

Hotel Mlýn

Zvláštní atmosféru zažijete ubytováni v hotelu, který se nachází v nově rekonstruované budově bývaléh...
Počet pokojů 28 Počet lůžek 52

Hotel Koníček

Hotel Koníček

Hotel a restaurace Koníček se nachází v klidné části královského města Uherské Hradiště. Uherské Hrad...
Počet pokojů 22 Počet lůžek 44

Hotel Rottal

Hotel Rottal

Hotelový areál v Otrokovicíh je ideálním místem pro sportovně založené hosty, nabízí vlastní tenisovou ...
Počet pokojů 38 Počet lůžek 75

Hotel Crazy Mary

Hotel Crazy Mary

V nádherném Přírodním parku Chřiby jen několik kilometrů od Kroměříže se nachází Ranč, který na Vá...
Počet pokojů 18 Počet lůžek 52


 

Informace pro partnery
a cestovní kanceláře
  POČASÍ   WEBKAMERY

Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme na Infolince Moravské jantarové stezky

+420 519 512 202 info@ambertravel.cz
  Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
a Zlínským krajem www.vychodni-morava.cz
created by