Nabídka ubytování

     Galerie multimedií

     Zápisník cestovatele

     Mapa

     Novinky

     Praktické informace

     Ke stažení

     Infolinka
 

CZE  |   ENG  |   POL  |   RUS  
homepage » Inspirativní programy » Vzhůru na Festival Colours of Ostrava

Vzhůru na Festival Colours of Ostrava

Místo pobytu: Ostrava

Délka pobytu: víkendový

Vzhůru do třetího největšího města České republiky za skvělou muzikou a letní pohodou na multižánrový festival Colours of Ostrava. Čeká Vás čtyřdenní maraton koncertů proslulý pestrým programem a úžasnou návštěvností.

Kromě muziky jsme nezapomněli do programu zahrnout ani aktivity a možnosti, kterých Ostrava nabízí překvapivě mnoho.


Nejzajímavější místa a aktivity v rámci programu

Areál čs. opevnění Hlučín-Darkovičky
Areál čs. opevnění Hlučín-Darkovičky
Areál Miniuni – Svět miniatur Ostrava
Areál Miniuni – Svět miniatur Ostrava
Golf Club Ostrava
Golf Club Ostrava
Hornické muzeum OKD
Hornické muzeum OKD
Festival Colours of Ostrava
Festival Colours of Ostrava
Podrobný itinerář programu

1. den (čtvrtek)

  • příjezd do Ostravy, ubytování
  • večerní program festivalu
  • návštěva Stodolní ulice (Stodolní ulice v centru Ostravy je unikátní fenomén ostravského společenského života - na ulici samotné a v jejím těsném okolí se nachází desítky barů, restaurací a klubů, které jsou zejména o víkendu hojně navštěvované mladou a střední generací)

2. den (pátek)

  • prohlídka Ostravy ( Nová radnice s vyhlídkovou věží ve výšce 72 metrů nabídne za pěkného počasí výhledy nejen na Ostravu, ale také na Moravskoslezské Beskydy i Jeseníky)
  • za návštěvu stojí také Ostravská ZOO nebo Slezskoostravský hrad
  • představení dle programu festivalu

3. den (sobota)

  • návštěva Hornického muzea a Landek parku (Hornické muzeum OKD Landek je největší podnikové muzeum v České republice, nachází se v Petřkovicích u Ostravy pod vrchem Landek. Lokalita, navržená na zařazení do seznamu UNESCO, obsahuje zachovalý areál Dolu Anselm. Kromě povrchové expozice strojů a zařízení, podzemní expozice a expozice báňské záchranářství zde nalezneme také rekonstrukci sídliště lovců mamutů. V areálu jsou také četná sportoviště, jako např. hřiště pro plážový volejbal, tenisové kurty, cyklokrosová dráha či vodácké a lanové centrum)
  • představení dle programu festivalu

4. den (neděle)

  • prohlídka Areálu čs. opevnění v Hlučíně-Darkovičkách (Muzejní forma prezentace československého opevnění budovaného v letech 1935-1938 na obranu před fašistickým Německem. Muzeum se skládá ze dvou izolovaných pěchotních srubů, jednoho řopíku a tvrzového pěchotního srubu)
  • odjezd
Doplňující informace k programu

Vhodné období pro realizaci programu: léto

Doporučená velikost skupiny: 2-20 osob

Cena programu: Jedná se o inspirativní program. Konkrétní cenu Vám rádi zašleme na základě podrobnější specifikace Vašich požadavků na ubytování, velikost skupiny a další služby. Pro popis Vašich požadavků na program využijte, prosím, formulář v sekci Programy na přání.

Vybrali jste si program a chcete jej upravit nebo poradit   
s vhodným ubytováním? Napište nám, rádi vám poradíme!   
Zajímají vás další programy? Podívejte se...
Advent na Valašsku    Blues v podhůří Jeseníků    Církevní památky a poutní místa    Do Uherského Hradiště na Letní filmovou školu    Dovolená s dětmi na Luhačovicku    Firemní setkání na Zlínsku    Golf na Olomoucku    Golf na Ostravsku    Golf na Rožnovsku    Hostýnské vrchy pro milovníky přírody    Hrady a zámky východní Moravy    Jaro na Hané    Jednání na Valašsku po celý rok    Jednání v zámeckých a historických prostorech    Jeseníky pro milovníky přírody    Konference ve slovácké Redutě    Kongres a wellness v Luhačovicích    Kongres na zámku v Mikulově    Kongres ve Zlíně    Krajinou romantiků na kole    Letní dovolená na Luhačovicku    Liptálské slavnosti roztančí i Vás    Luhačovice ve znamení houslových kurzů V. Hudečka    Lyžovačka ve Velkých Karlovicích    Moravská zastavení na jantarové stezce    Na golf do Slavkova    Na Pálavské vinobraní do Mikulova    Na prodloužený víkend za Slováckými slavnostmi vína    Národní pouť na Velehradě    Nejen pivní toulky Moravou    Nejkrásnější místa v srdci Evropy    Poklady UNESCO mezi Vídní a Krakovem    Pozvánka na vizovické trnkobraní    Pro gurmány a milovníky vín    Prodloužený víkend v Beskydech    Prožijte Barum Rally Zlín    Přijeďte na Rožnovskou valašku    Přírodou Vizovických vrchů    Putování za moravskými víny na kole    Rekondiční pobyt v Jeseníkách pro firemní klientelu    S dětmi na filmový festival do Zlína    Setkání pod buchlovskými kopci    Silvestrovský pobyt na valašských horách    Sportovní soustředění na Zlínsku    Týden pro seniory v Lednici    Ve víru folklorního festivalu ve Strážnici     Velikonoční dny na Valašsku    Víkend na Ostravsku    Víkend pro seniory ve Zlíně    Víkend v Lednicko-valtickém areálu    Víkend v Poodří    Víkend v Těšínském Slezsku    Víkendové zážitky na Hané    Víkendové zážitky na Slovácku    Víkendové zážitky na Valašsku    Víkendové zážitky na Zlínsku    Vzhůru na Festival Colours of Ostrava    Za hudbou na festival do Kroměříže    Za mistry řemesel    Za slováckým králem aneb jízda králů    Za uměním i mohutnými strážci jantarové stezky    Zažijte Ignis Brunensis    Znojemské vinobraní nejen pro milovníky vína    

Hotel Zámek Zábřeh

Hotel Zámek Zábřeh

Hotel Zámek Zábřeh představuje jedinečný soulad minulosti a přítomnosti. Historie sahající do počátku 1...
Počet pokojů 18 Počet lůžek 32

Hotel Harmony Club

Hotel Harmony Club

Typický městský hotel nedaleko středu města s vlastním parkovištěm s možností využití i městské hroma...
Počet pokojů 152 Počet lůžek 214


 

Informace pro partnery
a cestovní kanceláře
  POČASÍ   WEBKAMERY

Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme na Infolince Moravské jantarové stezky

+420 519 512 202 info@ambertravel.cz
  Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
a Zlínským krajem www.vychodni-morava.cz
created by