Nabídka ubytování

     Galerie multimedií

     Zápisník cestovatele

     Mapa

     Novinky

     Praktické informace

     Ke stažení

     Infolinka
 

CZE  |   ENG  |   POL  |   RUS  
homepage » Inspirativní programy » Silvestrovský pobyt na valašských horách

Silvestrovský pobyt na valašských horách

Místo pobytu: Velké Karlovice

Délka pobytu: vícedenní

Přijeďte strávit zimní dovolenou a oslavit Silvestra do vybraného zimního střediska na Moravě. V kurzu jsou Velké Karlovice se třemi lyžařskými areály, vyhlášeným lyžařským areálem regionu jsou také malebné Pustevny s deseti vleky, Soláň s osmi a oblast Horní Bečvy s jedenácti vleky.

Kromě sportovního vyžití zažijete bohatý silvestrovský program a můžete navštívit řadu zajímavých míst. Například ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm můžete v prosinci zhlédnout tradiční vánoční programy s ukázkami zimních prací, vánočních zvyklostí a tradičních řemesel na Valašsku.


Nejzajímavější místa a aktivity v rámci programu

Beskydy
Beskydy
Lyžařský areál Bílá
Lyžařský areál Bílá
Pustevny a Radhošť
Pustevny a Radhošť
Rožnov pod Radhoštěm - skanzen
Rožnov pod Radhoštěm - skanzen
Velké Karlovice
Velké Karlovice
Vánoce na Valašsku
Vánoce na Valašsku
Podrobný itinerář programu

1. den (28. 12. 2008)

 • příjezd na Valašsko, přivítání a ubytování
 • relaxační a sportovní aktivity
 • večeře (možnost ochutnat tradiční valašské speciality)

2.-3. den (29. - 30. 12. 2008)

 • Rožnov pod Radhoštěm (folklorní program v rožnovském skanzenu)
 • lyžování nebo běžkaření v případě dobrých sněhových podmínek (např. lyžařské areály na Pustevnách, Soláni, v Bílé nebo Velkých Karlovicích)

4. den (31. 12. 2008)

 • prohlídka Velkých Karlovic (návštěva Karlovského muzea, dřevěného Karlovského kostela)
 • relaxační a sportovní aktivity
 • slavnostní zábavný Silvestrovský program s půlnočním překvapením

5.-6. den (1. - 2. 1. 2009)

 • lyžování nebo běžkaření na Pustevnách (Areál nabízí nepřeberné možnosti vyžití na mnoha tratích různé obtížnosti a délky. Je zde také řada upravovaných běžeckých okruhů i oblíbených hřebenových túr.
 • Těm, kteří si chtějí od sněhu na chvíli odpočinout, je k dispozici i řada dalších možností, které nabízejí moderně vybavené hotely: relaxace v bazénech, finské nebo parní sauně, masáže tradiční i exotické, široká nabídka fitness, bowlingu, squashe, vyjížďky zimní krajinou na koních a mnohé další aktivity.

7. den (3. 1. 2009)

 • odjezd
Doplňující informace k programu

Termín programu: 28. 12. 2008 - 3. 1. 2009

Doporučená velikost skupiny: 2-45 osob

Cena programu: Jedná se o inspirativní program. Konkrétní cenu Vám rádi zašleme na základě podrobnější specifikace Vašich požadavků na ubytování, velikost skupiny a další služby. Pro popis Vašich požadavků na program využijte, prosím, formulář v sekci Programy na přání.

Vybrali jste si program a chcete jej upravit nebo poradit   
s vhodným ubytováním? Napište nám, rádi vám poradíme!   
Zajímají vás další programy? Podívejte se...
Advent na Valašsku    Blues v podhůří Jeseníků    Církevní památky a poutní místa    Do Uherského Hradiště na Letní filmovou školu    Dovolená s dětmi na Luhačovicku    Firemní setkání na Zlínsku    Golf na Olomoucku    Golf na Ostravsku    Golf na Rožnovsku    Hostýnské vrchy pro milovníky přírody    Hrady a zámky východní Moravy    Jaro na Hané    Jednání na Valašsku po celý rok    Jednání v zámeckých a historických prostorech    Jeseníky pro milovníky přírody    Konference ve slovácké Redutě    Kongres a wellness v Luhačovicích    Kongres na zámku v Mikulově    Kongres ve Zlíně    Krajinou romantiků na kole    Letní dovolená na Luhačovicku    Liptálské slavnosti roztančí i Vás    Luhačovice ve znamení houslových kurzů V. Hudečka    Lyžovačka ve Velkých Karlovicích    Moravská zastavení na jantarové stezce    Na golf do Slavkova    Na Pálavské vinobraní do Mikulova    Na prodloužený víkend za Slováckými slavnostmi vína    Národní pouť na Velehradě    Nejen pivní toulky Moravou    Nejkrásnější místa v srdci Evropy    Poklady UNESCO mezi Vídní a Krakovem    Pozvánka na vizovické trnkobraní    Pro gurmány a milovníky vín    Prodloužený víkend v Beskydech    Prožijte Barum Rally Zlín    Přijeďte na Rožnovskou valašku    Přírodou Vizovických vrchů    Putování za moravskými víny na kole    Rekondiční pobyt v Jeseníkách pro firemní klientelu    S dětmi na filmový festival do Zlína    Setkání pod buchlovskými kopci    Silvestrovský pobyt na valašských horách    Sportovní soustředění na Zlínsku    Týden pro seniory v Lednici    Ve víru folklorního festivalu ve Strážnici     Velikonoční dny na Valašsku    Víkend na Ostravsku    Víkend pro seniory ve Zlíně    Víkend v Lednicko-valtickém areálu    Víkend v Poodří    Víkend v Těšínském Slezsku    Víkendové zážitky na Hané    Víkendové zážitky na Slovácku    Víkendové zážitky na Valašsku    Víkendové zážitky na Zlínsku    Vzhůru na Festival Colours of Ostrava    Za hudbou na festival do Kroměříže    Za mistry řemesel    Za slováckým králem aneb jízda králů    Za uměním i mohutnými strážci jantarové stezky    Zažijte Ignis Brunensis    Znojemské vinobraní nejen pro milovníky vína    

Hotel Eroplan

Hotel Eroplan

Velmi oblíbený moderní čtyřhvězdičkový hotel v Rožnově pod Radhoštěm s individuální atmosférou. Nejd...
Počet pokojů 49 Počet lůžek 94

Hotel Lanterna

Hotel Lanterna

Stylový, nově rekonstruovaný horský hotel v krásném prostředí Beskyd a Javorníků vyhoví i požadavkům n...
Počet pokojů 53 Počet lůžek 106

Hotel Horal

Hotel Horal

Hotel se nachází na okraji Velkých Karlovic v bezprostřední blízkosti hranic se Slovenskem. Několik hotelov...
Počet pokojů 21 Počet lůžek 76


 

Informace pro partnery
a cestovní kanceláře
  POČASÍ   WEBKAMERY

Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme na Infolince Moravské jantarové stezky

+420 519 512 202 info@ambertravel.cz
  Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
a Zlínským krajem www.vychodni-morava.cz
created by