Nabídka ubytování

     Galerie multimedií

     Zápisník cestovatele

     Mapa

     Novinky

     Praktické informace

     Ke stažení

     Infolinka
 

CZE  |   ENG  |   POL  |   RUS  
homepage » TOP akce
Každá akce je u nás skutečným zážitkem...

Prakticky v každém městě nebo obci, které lemují Moravskou jantarovou stezku, probíhá po celý rok nespočet zajímavých a jedinečných akcí. Patří k nim hudební festivaly všech žánrů od vážné hudby po lidovou, trhy a jarmarky, vinobraní, festival ohňostrojů, mezinárodní automobilové a motocyklové závody, velikonoční slavnosti i oslavy příchodu nového roku.
Protože Vám na tomto místě nemůžeme představit všechny akce, které v regionu probíhají, nabízíme alespoň několik zajímavých námětů, které ilustrují jejich žánrovou pestrost a které zcela jistě stojí za to navštívit.

Můžete si vybrat podle tématu, podle lokality, tj. obce či města anebo si můžete nechat vypsat všechny akce, které se konají v jednom ze čtyř větších regionů – například ve Zlíně a okolí.

A pokud by se stalo, že víte o jiné zajímavé akci, kterou byste chtěli zažít, napište nám a my pro vás připravíme program zahrnující její návštěvu.

 
Vyhledat akci podle

tématu

Fatal error: Cannot redeclare register_globals() (previously declared in /home/www/amber-trail.cz/www/cz/sql.php:31) in /home/www/amber-trail.cz/www/cz/sql.php on line 58