Nabídka ubytování

     Galerie multimedií

     Zápisník cestovatele

     Mapa

     Novinky

     Praktické informace

     Ke stažení

     Infolinka
 

CZE  |   ENG  |   POL  |   RUS  
homepage » Novinky
Novinky z Jantarové stezky

V této sekci bychom Vás rádi informovali o novinkách na Moravské jantarové stezce. Najdete zde informace například o nových programech, tiskovinách, slevách a balíčcích. Jestliže chcete, abychom Vám novinky zasílali automaticky na e-mailovou adresu, přihlaste se k jejich odběru.

Partneři a cestovní kanceláře navíc po registraci mohou sledovat rozšířené novinky v sekci Informace pro partnery a cestovní kanceláře.
Termální park ve Velkých Losinách otevřen!
vloženo 8. 8. 2015
V Lázních Velké Losiny byl otevřen dlouho očekávaný termální park, který se v lázeňském areálu se začal budovat na konci roku 2013. Zprovozněna je zatím vnitřní část s pěti bazény, další čtyři najdou návštěvníci venku. Venkovní areál by se měl otevřít ještě letos v září.


Vyzkoušejte horské minikáry
vloženo 15. 7. 2015
Zajezděte si na minikárách v krásném prostředí Jeseníků. Na start vás vyveze pozemní výtah a pak už záleží na vaší odvaze, jakou rychlostí dráhu projedete. Dráha se nachází přímo vedle penzionu Haltmar v Ramzové.


Projeďte si na kole Velkomoravské stezky
vloženo 1. 7. 2015
Pro příznivce cykloturistiky z celé republiky se v sobotu 4. července opět slavnostně otevřou Velkomoravské stezky na Podluží. Pro cyklisty je připravena trasa dlouhá rovných 50 km, která je v nenáročném rovinatém terénu provede územím Velké Moravy.


Ve Velkých Losinách se vyrábí ojedinělé pralinky
vloženo 30. 6. 2015
Velké Losiny v současnosti nelákají jen zámkem, lázněmi nebo proslulou ruční papírnou. Lákadlem jsou také VELKOLOSINSKÉ PRALINKY, které vznikají v centru obce v dílně Jany Kašparové. Velkolosinské pralinky z lahodné čokolády jsou plněny tradičními surovinami typickými pro zdejší kraj, ale i různými exotickými náplněmi.


Ve Veselí nad Moravou vyrostla profesionální dráha pro in-line bruslaře
vloženo 15. 6. 2015
Jihomoravští příznivci kolečkových bruslí se dočkali první profesionální in-line dráhy v kraji. Ve Veselí nad Moravou vyrostl vedle městského koupaliště sportovní ovál, který poslouží jako plnohodnotný tréninkový prostor sportovcům z rychlobruslařských oddílů, i všem zájemcům z řad široké veřejnosti. Výstavbu speciální oválné dráhy podpořila Nadace ČEZ.


Přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně se otevřela turistům
vloženo 1. 6. 2015
Vodní přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně na Šumperku je od května opět otevřena turistům, kteří si tak budou moci prohlédnout její horní nádrž v nadmořské výšce 1 350 metrů. Dlouhé stráně jsou nejnavštěvovanější elektrárnou ČEZ a jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Olomouckém kraji. Zařízení zvítězilo v prvním ročníku ankety Sedm divů Olomouckého kraje, kterou uspořádalo hejtmanství. Roční návštěvnost se v posledních letech pohybuje kolem 80 000 lidí a počet návštěvníků, kteří si přečerpávací elektrárnu od roku 1998 v rámci exkurze prohlédli, se blíží milionu.


Okružní jízda Modrými horami
vloženo 10. 5. 2015
Vydejte se s průvodcem na okružní jízdu Modrými horami a ochutnejte vína přímo tam, kde vznikají. Na festivalu 30 vín Modrých hor bude čekat u Sokolovny ve Velkých Pavlovicích autobus, který zaveze návštěvníky na nejzajímavější místa oblasti.


Lázně zahajují sezonu bohatým programem
vloženo 2. 5. 2015
Nejvýznamnější akce roku v Priessnitzových léčebných lázních v Jeseníku – slavnostní zahájení lázeňské sezony 2015 – vypukne v pátek 15. května a potrvá do neděle 17. května. Návštěvníci se mají i letos na co těšit. V nabitém programu nebudou chybět taneční vystoupení, koncerty či zdravice samotného zakladatele lázní Vincenze Priessnitze. Třetím rokem se v rámci slavnosti uskuteční také Den dřeva a pramenů, při kterém se celé rodiny mohou zúčastnit ekovýchovně sportovních her okolí Studničního vrchu nad areálem lázní.


[1-8] [9-16] [17-24] [25-32] [33-40] [41-48] [49-56] [57-64] [65-72] [73-80] [81-88] [89-96] [97-104] [105-111]

Hotel Golf Garni

Hotel Golf Garni

Stylový hotel Golf Garni*** byl otevřen v roce 2009 nedaleko historického centra jihomoravského města Mikulov.…...
Počet pokojů 13x Počet lůžek 26 + 24x

Církevní památky a poutní místa

Církevní památky a poutní místa

Morava patří ke krajům bohatým na památky, ale i lidové tradice a duchovní život. Doslova…

Luhačovice – lázně

Luhačovice – lázně

Nejvyhlášenější a největší lázně na Moravě - to jsou Luhačovice. Základem jejích úspěchu je patnáct…

BLUES ALIVE Šumperk

BLUES ALIVE Šumperk

Rok co rok rostoucí prestiž, stejně jako počet návštěvníků, interpretů a souběžných satelitních koncertů –…

 

Informace pro partnery
a cestovní kanceláře
  POČASÍ   WEBKAMERY

Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme na Infolince Moravské jantarové stezky

+420 519 512 202 info@ambertravel.cz
  Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
a Zlínským krajem www.vychodni-morava.cz
created by