Nabídka ubytování

     Galerie multimedií

     Zápisník cestovatele

     Mapa

     Novinky

     Praktické informace

     Ke stažení

     Infolinka
 

CZE  |   ENG  |   POL  |   RUS  
homepage » Novinky
Novinky z Jantarové stezky

V této sekci bychom Vás rádi informovali o novinkách na Moravské jantarové stezce. Najdete zde informace například o nových programech, tiskovinách, slevách a balíčcích. Jestliže chcete, abychom Vám novinky zasílali automaticky na e-mailovou adresu, přihlaste se k jejich odběru.

Partneři a cestovní kanceláře navíc po registraci mohou sledovat rozšířené novinky v sekci Informace pro partnery a cestovní kanceláře.
Nová vinařská expozice na zámku v Lednici
vloženo 22. 4. 2015
Letošní novinkou lednického zámku je vinařská expozice, věnovaná vínu a jeho provázanosti s rodem Lichtenštejnů, který se ve velké míře zasloužil o vzestup a slávu moravského vinařství.


Nová turistická sezona přichází 
vloženo 1. 4. 2015
Slavnostní zahájení letošní turistické sezóny proběhne v Brně 11. dubna přímo na nádvoří Staré radnice a pokračovat bude v brněnském podzemí – v Labyrintu pod Zelným trhem. Otevřena bude Stará radnice a návštěvníci tak mohou přivítat jaro pohledem na Brno z výšky.


Salon vín ČR již zná 100 nejlepších tuzemských vín pro rok 2015
vloženo 3. 3. 2015
Výsledky Salonu vín ČR – národní soutěže vín 2015, nejvyšší a největší soutěže vín v České republice odtajnili zástupci Národního vinařského centra. V poměrovém zastoupení bylo do kolekce vybráno 74 vín bílých, z čehož 59 bylo suchých a polosuchých, 10 polosladkých a 5 sladkých. Z celkových 23 vín červených byla 2 vína sladká. Kolekci doplňuje 1 růžové a 2 vína šumivá. Od soboty 28. 2. je nový ročník Salonu vín ČR otevřen pro veřejnost.


I v zimě to v Zoo Ostrava žije
vloženo 12. 2. 2015
Nejen chladnomilné druhy, ale i zástupce z tropů a subtropů je možné v ostravské zoologické zahradě vidět ve venkovních výbězích i v těchto dnech. Na sněhu se zde s oblibou prohánějí třeba zebry, přímorožci či antilopy.


Unikátní výstava miniatur v Brně
vloženo 25. 1. 2015
V Technickém muzeu v Brně je k vidění opravdu neuvěřitelná výstava. Návštěvníci mají až do 19. února neopakovatelnou možnost obdivovat unikátní výstavu mikrominiatur. Jedná se o výtvory tak malé, že nejdou zhlédnout pouhým okem, ale jen pomocí mikroskopu nebo lupy.


Vezměte své děti do Světa techniky v Dolních Vítkovicích
vloženo 1. 12. 2014
Populárně naučné centrum Velký svět techniky v Dolních Vítkovicích se návštěvníkům otevřelo již v září 2014. Hravou formou představuje zajímavosti vědy a techniky. Nabízí stovky zábavných atrakcí, které pobaví a poučí v nejrůznějších oblastech života, přírodních i technických vědách.


Ke Slavkovu míří Napoleon, nenechte si ujít bitvu Tří císařů
vloženo 25. 11. 2014
Město Slavkov u Brna si od pátku 28. do soboty 29. listopadu připomene 209. výročí bitvy Tří císařů. Pro návštěvníky je připraven bohatý program: znovuotevřená Napoleonská expozice, měšťané a vojáci v dobových kostýmech, historický jarmark, lidová veselice s rakouským císařem a ruským carem na nádvoří zámku při svitu loučí a svíček, boj o radnici, slavnostní světelná show a ohňostroj s příběhem vysvětlujícím souvislosti slavkovské bitvy, kostýmované prohlídky zámku.


Netradiční zimní prohlídky Sloupsko-šošůvských jeskyní
vloženo 18. 11. 2014
Sloupsko-šošůvské jeskyně jsou už potřetí v historii otevřeny i přes zimu... Zimy se bát nemusíte v jeskyních je příjemná teplota okolo 8 °C a to, i když je venku pod nulou. Prohlídky se konají od prvního prosince do prvního března.


[1-8] [9-16] [17-24] [25-32] [33-40] [41-48] [49-56] [57-64] [65-72] [73-80] [81-88] [89-96] [97-104] [105-111]

Hotel Golf Garni

Hotel Golf Garni

Stylový hotel Golf Garni*** byl otevřen v roce 2009 nedaleko historického centra jihomoravského města Mikulov.…...
Počet pokojů 13x Počet lůžek 26 + 24x

Církevní památky a poutní místa

Církevní památky a poutní místa

Morava patří ke krajům bohatým na památky, ale i lidové tradice a duchovní život. Doslova…

Luhačovice – lázně

Luhačovice – lázně

Nejvyhlášenější a největší lázně na Moravě - to jsou Luhačovice. Základem jejích úspěchu je patnáct…

BLUES ALIVE Šumperk

BLUES ALIVE Šumperk

Rok co rok rostoucí prestiž, stejně jako počet návštěvníků, interpretů a souběžných satelitních koncertů –…

 

Informace pro partnery
a cestovní kanceláře
  POČASÍ   WEBKAMERY

Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme na Infolince Moravské jantarové stezky

+420 519 512 202 info@ambertravel.cz
  Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
a Zlínským krajem www.vychodni-morava.cz
created by