Nabídka ubytování

     Galerie multimedií

     Zápisník cestovatele

     Mapa

     Novinky

     Praktické informace

     Ke stažení

     Infolinka
 

CZE  |   ENG  |   POL  |   RUS  
homepage » Novinky
Novinky z Jantarové stezky

V této sekci bychom Vás rádi informovali o novinkách na Moravské jantarové stezce. Najdete zde informace například o nových programech, tiskovinách, slevách a balíčcích. Jestliže chcete, abychom Vám novinky zasílali automaticky na e-mailovou adresu, přihlaste se k jejich odběru.

Partneři a cestovní kanceláře navíc po registraci mohou sledovat rozšířené novinky v sekci Informace pro partnery a cestovní kanceláře.
Kateřinský jarmark v Uherském Brodě
vloženo 4. 11. 2009
Vánoční čas se neúprosně blíží. Na jeden z prvních předvánočních jarmarků se můžete vypravit třeba do Uherského Brodu. V sobotu 27. listopadu se od 9 do 18 hodin uskuteční na Masarykově náměstí už 4. Kateřinský jarmark.


VI. Setkání harmonikářů a heligonkářů ve Strání
vloženo 22. 10. 2009
Nenechte si ujít mezinárodní setkání mistrů harmonikářů a heligonkářů. Ve Strání, malebné vesničce Bílých Karpat na česko-slovenském pomezí, se 21. listopadu koná už šestý ročník této nesoutěžní přehlídky.


Otevřené sklepy, řemesla a kumšt na Mikulovsku
vloženo 8. 10. 2009
V letošním roce připravila obecně prospěšná společnost Partnerství pro všechny milovníka vína Festival otevřených sklepů 2009. Čtyřikrát v roce tak máte příležitost navštívit jednu z vinařských podoblastí Vinařské oblasti Morava, seznámit se s místními vinaři a jejich víny, projít si sklepní uličky, ochutnat místní kuchyni. Každý festival pořádá vždy několik sousedních vinařských obcí, každou obec reprezentují jen ti nejlepší vinaři. Nedílnou součástí každého ročníku je také doprovodný program – jarní festival na Velkopavlovicku byl spojený s folklórem, letní festival na Slovácku s kulturou, podzimní na Mikulovsku s řemesly a zimní festival na Znojemsku s gastronomií. Vydejte se tedy 17.–18. října na Mikulovsko!


Festival blues a jižanského rocku „STETSON AND BOURBON“ v Otrokovicích
vloženo 25. 9. 2009
V sobotu 17. 10. 2009 proběhne v sále Otrokovické BESEDY už třetí ročník festivalu blues a jižanského rocku „STETSON AND BOURBON“.


Podzimní FLORA OLOMOUC 2009
vloženo 19. 9. 2009
Na Výstavišti Flora Olomouc je od 1. do 4. října 2009 připravena podzimní výstava ovoce, zeleniny, ovocných a okrasných dřevin – FLORA OLOMOUC 2009. Stejně jako květinové Flory je to krásná, barevná, voňavá a také „chutná“ výstava – i kvůli gastronomickému festivalu OLIMA se Dny Moravských vín a soutěží o nejlepší ovocnou pálenku - FLORA KOŠT.


Oskorušobraní v Tvarožné Lhotě
vloženo 11. 9. 2009
Oskeruše se vrací jako užitečný velikán mezi ceněné ovocné stromy. Obec Tvarožná Lhota také díky oskoruším získala titul Kvetoucí sídlo Evropy. Objevte také vy tento strom - třeba právě na Oskorušobraní v Tvarožné Lhotě na salaši Travičná v sobotu a neděli 19. 9. - 20. 9. 2009 vždy od 10.00 do 18.00 hodin.


Pálavské vinobraní v Mikulově
vloženo 3. 9. 2009
Ve dnech 11.–13. září se Mikulov stane dějištěm už 62. ročníku Pálavského vinobraní. Lidové slavnosti s bohatou tradicí opět nabídnou návštěvníkům zajímavý kulturní program spojený s degustací vín, burčáků a gastronomických specialit. Jednou z novinek je spolupráce s městem Znojmem, který své oslavy vína chystá na stejný termín. Obě slavnosti se tak uskuteční pod společným heslem Pravá tvář Moravy a návštěvníci se tak mohou zúčastnit obou akcí prostřednictvím společné permanentky.


Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti
vloženo 28. 8. 2009
Královské město Uherské Hradiště se 12. až 13. září 2009 stane centrem „Slováckých slavností vína a otevřených památek“ – národopisné slavnosti měst a obcí z celého Slovácka, která představí historii a bohatou folklorní tradici východní Moravy. Pro tisíce návštěvníků jsou připravené ochutnávky vína ze slovácké oblasti, kulturní pořady ve zpřístupněných historických památkách, vystoupení folklorních souborů a nebude chybět ani slavnostní průvod v krojích či plavba na muzikantské lodi po Baťově kanálu.


[1-8] [9-16] [17-24] [25-32] [33-40] [41-48] [49-56] [57-64] [65-72] [73-80] [81-88] [89-96] [97-104] [105-111]

Hotel Golf Garni

Hotel Golf Garni

Stylový hotel Golf Garni*** byl otevřen v roce 2009 nedaleko historického centra jihomoravského města Mikulov.…...
Počet pokojů 13x Počet lůžek 26 + 24x

Církevní památky a poutní místa

Církevní památky a poutní místa

Morava patří ke krajům bohatým na památky, ale i lidové tradice a duchovní život. Doslova…

Luhačovice – lázně

Luhačovice – lázně

Nejvyhlášenější a největší lázně na Moravě - to jsou Luhačovice. Základem jejích úspěchu je patnáct…

BLUES ALIVE Šumperk

BLUES ALIVE Šumperk

Rok co rok rostoucí prestiž, stejně jako počet návštěvníků, interpretů a souběžných satelitních koncertů –…

 

Informace pro partnery
a cestovní kanceláře
  POČASÍ   WEBKAMERY

Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme na Infolince Moravské jantarové stezky

+420 519 512 202 info@ambertravel.cz
  Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
a Zlínským krajem www.vychodni-morava.cz
created by