Nabídka ubytování

     Galerie multimedií

     Zápisník cestovatele

     Mapa

     Novinky

     Praktické informace

     Ke stažení

     Infolinka
 

CZE  |   ENG  |   POL  |   RUS  
homepage » Novinky
Novinky z Jantarové stezky

V této sekci bychom Vás rádi informovali o novinkách na Moravské jantarové stezce. Najdete zde informace například o nových programech, tiskovinách, slevách a balíčcích. Jestliže chcete, abychom Vám novinky zasílali automaticky na e-mailovou adresu, přihlaste se k jejich odběru.

Partneři a cestovní kanceláře navíc po registraci mohou sledovat rozšířené novinky v sekci Informace pro partnery a cestovní kanceláře.
Den otevřených sklepů v Čejkovicích
vloženo 21. 8. 2009
Vinařská obec Čejkovice pořádá pro všechny milovníky vína už pátý ročník „Dne otevřených sklepů". Od pátku 28. srpna až do neděle 30. srpna můžete putovat čejkovickými sklepními uličkami, v malebných vinných sklípcích ochutnáte širokou škálu místních vín, „ta svá“ vína si zde zakoupíte a připraven je i bohatý doprovodný program.


Nový Dinopark v Ostravě
vloženo 17. 8 . 2009
V Doubravě nedaleko Ostravy byl otevřen po Plzni a Vyškovu již třetí Dinopark – tento je svou rozlohou 20 hektarů a 70 ozvučenými modely prehistorických zvířat v životní velikosti největší ve střední Evropě.


Za zážitky na Trúbu do Štramberku
vloženo 7. 7. 2009
V sobotu 11. 7. 2009 se uskuteční zážitkový den na Trúbě ve Štramberku, kde si na vlastní kůži můžete osvojit zajímavé dovednosti – třeba střelbu z historických i sportovních luků a sportovních kuší, výrobu hliněné nádoby nebo zhotovení výrobku v řemeslné dílně.


O prázdninách do zoo
vloženo 30. 6. 2009
Zoologická zahrada ve Zlíně-Lešné připravila pro své návštěvníky další atrakci – v červnu byla slavnostně otevřena nová průchozí voliéra pro supy Rüppelovy a mangusty. Další novinky přivítají hlavně nejmenší návštěvníci zoo – rozsáhlou rekonstrukcí prošel stávající dětský koutek u restaurace Farma u Koaly a v jeho blízkosti pak vzniklo nové lanové centrum. Děti se mohou těšit také na nové zvířecí přírůstky, např. na mládě lachtana hřivnatého, mláďata kotulů veverovitých či tučňáků Humboldtových.


Kroměřížský festival „Hudba v zahradách a zámku“
vloženo 22. 6. 2009
Od června patří prostory Arcibiskupského zámku opět večerním koncertům vážné hudby. Až do srpna se zde koná festival „Hudba v zahradách a zámku“, který letos oslaví už svůj 10. ročník. Poprvé se festival konal v roce 1998, na počest zápisu Arcibiskupského zámku v Kroměříži na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Koncerty probíhají nejen na zámku, kde umělci i návštěvníci vyhledávají pro jeho krásu a atmosféru zejména Sněmovní sál. Pro hudbu se otvírají skleník a rotunda v Květné zahradě, atria hudebních škol a také chrám sv. Mořice, sv. Jana a P. Marie.


Letní Festival otevřených sklepů na Podluží
vloženo 17. 6. 2009
V letošním roce připravila obecně prospěšná společnost Partnerství pro všechny milovníka vína Festival otevřených sklepů 2009. Čtyřikrát v roce budete mít příležitost navštívit jednu z vinařských podoblastí Vinařské oblasti Morava. Seznámíte se s místními vinaři a jejich víny, projdete si sklepní uličky, ochutnáte místní kuchyni. Každý festival pořádá vždy několik sousedních vinařských obcí, každou obec reprezentují jen ti nejlepší vinaři. Nedílnou součástí každého ročníku je také doprovodný program – jarní festival je spojený s folklórem, letní s kulturou, podzimní s řemesly a zimní festival s gastronomií.


FLORA Olomouc 2009 – romantická zahrada plná květin
vloženo 12. 6. 2009
Ve dnech 20.–23. srpna se brány Výstaviště Flora Olomouc otevřou zahradnické akci s nejdelší tradicí v ČR – letní etapě mezinárodní výstavy a veletrhu FLORA OLOMOUC.


Expedice krajem André aneb cyklovýlet s chutí vína po rozhlednách
vloženo 5. 6. 2009
27. června se na jižní Moravě uskuteční už IV. ročník oblíbené Expedice krajem André. Letošní ročník společně pořádají města a obce Hustopeče, Starovičky, Velké Pavlovice, Bořetice a Vrbice.


[1-8] [9-16] [17-24] [25-32] [33-40] [41-48] [49-56] [57-64] [65-72] [73-80] [81-88] [89-96] [97-104] [105-111]

Hotel Golf Garni

Hotel Golf Garni

Stylový hotel Golf Garni*** byl otevřen v roce 2009 nedaleko historického centra jihomoravského města Mikulov.…...
Počet pokojů 13x Počet lůžek 26 + 24x

Církevní památky a poutní místa

Církevní památky a poutní místa

Morava patří ke krajům bohatým na památky, ale i lidové tradice a duchovní život. Doslova…

Luhačovice – lázně

Luhačovice – lázně

Nejvyhlášenější a největší lázně na Moravě - to jsou Luhačovice. Základem jejích úspěchu je patnáct…

BLUES ALIVE Šumperk

BLUES ALIVE Šumperk

Rok co rok rostoucí prestiž, stejně jako počet návštěvníků, interpretů a souběžných satelitních koncertů –…

 

Informace pro partnery
a cestovní kanceláře
  POČASÍ   WEBKAMERY

Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme na Infolince Moravské jantarové stezky

+420 519 512 202 info@ambertravel.cz
  Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
a Zlínským krajem www.vychodni-morava.cz
created by